Armada Alışveriş ve İş Merkezi
Armada Alışveriş ve İş Merkezi
Armada Alışveriş ve İş Merkezi
Armada Alışveriş ve İş Merkezi
Armada Alışveriş ve İş Merkezi
Armada Alışveriş ve İş Merkezi
Armada Alışveriş ve İş Merkezi

Armada Alışveriş ve İş Merkezi

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

30.000 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam alanı 125.000 m2 olarak inşa edilen Armada, 2200 araçlık otopark kapasitesine sahiptir. Yenilenen Armada, iki yapıyı köprü ile birbirine bağlayarak, hem mimari açıdan farklılık hem de kullanım açısından ziyaretçileri için yeni bir deneyim sağlıyor. Sayıları 250’yi bulan ve aralarında dünyaca ünlü markalar bulunan mağazaları ile Armada, alışveriş keyfinin yanında ziyaretçileri için her türlü ihtiyaca cevap verecek özel bir yaşam alanı sunmaktadır.

Armada, Hayat Sokağı ve her iki tarafında bulunan gurme restoranları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunarken; sinema, çocuk oyun merkezi, fitness ve spor salonu ile Ankara’nın en önemli merkezidir.

Konumu

Beştepe Mahallesi Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No: 6 Yenimahalle / ANKARA

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

Armada, 28 Eylül 2002 tarihinde açıldığından bu yana ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Armada bu 10 yıllık süreçte etrafında çoğalan kurum ve kuruluşların ve her geçen gün artan ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabilmek için 19 Ekim 2012 tarihinde büyüme projesini hayata geçirerek yüzünü yenilemiştir.

Neden Armada Alışveriş ve İş Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Armada Alışveriş ve İş Merkezi’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Armada Alışveriş ve İş Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Armada Alışveriş ve İş Merkezinde ağırlamak üzere..