Dolphin Alışveriş Merkezi
Dolphin Alışveriş Merkezi
Dolphin Alışveriş Merkezi
Dolphin Alışveriş Merkezi
Dolphin Alışveriş Merkezi
Dolphin Alışveriş Merkezi

Dolphin Alışveriş Merkezi

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

DOLPHIN İş Merkezi, ANKARA İli Etimesgut İlçesi Eryaman Evleri içerisine konuşlu, yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 800 araçlık otoparkı bulunan, 12 Kasım 2005 tarihinden itibaren faaliyet gösteren, bünyesinde insan yaşamını destekleyici ve özendirici mal ve hizmetlerin arz edildiği sektörlerin faaliyette bulunduğu bir ticari organizasyondur.

Müşterileri için ; özel ve kamu kurumları ile koordine kurarak, üzerine düşen “sosyal sorumluluk” projelerini ve ihtiyaç duyulan etkinlikleri yapan, çevresine ve ziyaretçilerine “varlığı ile moral desteği sağlayan” bir bölge dinamiğidir.

Son yıllar da gelişen “kent kültürü” paralelinde insan ihtiyaçları ve karşılama şekilleri de değişim göstermektedir. Bu yüzden günlük yaşamımız da Alışveriş Merkezleri’nin önemi kaçınılmaz olmaktadır. İhtiyaçların tek çatı altında giderildiği, alış-veriş sonrası hizmetlerin devamlılığının olması vb. avantajlar DOLPHİN AVM’ nin etkinliğini arttırmaktadır.

DOLPHİN İş Merkezi nin yakın çevresinde 10.000 Adet Konutun bulunduğu ve yaklaşık 40.000 – 50.000 İnsanın yaşadığı bilinmekte olup bu nüfusun AVM ye yürüme mesafesinde olması sebebiyle de AVM nin önemini bir arttırmıştır.

DOLPHİN İş Merkezinden ; saatte bir hareket eden 5 adet Ücretsiz Müşteri servis arabaları ile ,müşterilerini hiçbir alışveriş belgesi sormadan taşımaktadır. Böylece bölgemizde adeta bir nevi Ücretsiz belediye taşımacılığı yapmakta ve müşterilerin bu ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

DOLPHİN  İş Merkezi Özel Güvenlik hizmeti ile, müşterilerinin güvenli bir şekilde AVM de alışveriş yapmaları ve vakit geçirmelerini güvenli hale getirmekte, Çocukların aileleri yanlarında olmadan da burada rahatça ihtiyaçlarını görmelerini sağlanmaktadır.

DOLPHİN İş Merkezi Bünyesinde bulundurduğu 80 Adet İşyeri, 3 adet Banka , 8 adet Banka ATM Cihazı, PTT, Sinema, Süpermarket, Dersane, Spor Merkezi, Kreş, Tıp Merkezi ve Eczane gibi İşletmelerle ilgi odağı olmuş ve Daha uzaklardan müşteri çekerek cazibe merkezi haline gelmiştir.

Konumu

Eryaman, 06824 Etimesgut/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

İnşaası esnasında sadece alışverişi değil; içinde bulunmayı bile özendirecek bir karma yaşam merkezi oluşturmak hedeflenmiştir. Ankara alışveriş merkezleri bakımından sayıca çok, seçenek bakımından az imkan sağladığından, “Merkezlerin Merkezi’ni” Ankara’ya getirmek planlanmıştır.

Neden Dolphin Alışveriş Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Dolphin Alışveriş Merkezi’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Dolphin Alışveriş Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Dolphin Alışveriş Merkezinde ağırlamak üzere..

İstatistik

24 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.