Next Level AVM
Next Level AVM
Next Level AVM
Next Level AVM
Next Level AVM

Next Level AVM

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Bir alışveriş merkezi olarak her ihtiyaca cevap veren, çok çeşitli marka ve mağazalara ev sahipliği yapan Next Level, açık hava teras alanı ve barındırdığı seçkin kafe ve restoranlarıyla, havuz seyirli nezih ortamıyla da Ankaralılara nefes aldıran önemli bir adres olmuştur. 

Sürekli gelişen ve kendini yenileyen yapısıyla yeni markaları da bünyesine ekleyerek büyüyen Next Level, ihtiyaçlara uygun; sanatı, kültürü önceleyen yaklaşımı ile sosyal anlamda da ziyaretçilerini memnun edecek etkinlikler yapmaya devam etmektedir. 

Alışveriş merkezimizin 2’nci katında yer alan Ziraat Sanat Galerisi ise dünyaca ünlü sanatçıları ve eserlerini birbiri ardına gerçekleştirdiği sergilerle Ankaralıların sanat hayatında önemli bir yere oturmuştur.

İçinde bulunduğumuz, dünyayı kasıp kavuran pandemi döneminde misafirlerinin sağlığı ve güvenliğini öncelikli amacı gören alışveriş merkezimiz maksimum hijyen tedbirleri ile de örnek olmaktan gurur duymaktadır. 

Konumu

Kızılırmak, Dumlupınar Blv. No:3 D:C1, 06520 Çankaya/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

Kapılarını açtığı 2013 yılından bu yana başkente yeni bir vizyon kazandıran Next Level Alışveriş Merkezi, sadece alışverişe değil;  kültüre, sanata, yaşama yeni bir boyut kazandırmıştır. 

Ankara’nın hızlı gelişimi ile birlikte merkezi haline gelen Söğütözü’nde Eskişehir ve Konya yollarının kesişim noktasında konumlanan Next Level AVM, açıldığı günlerde ödüllü mimarisiyle de fark yaratarak Ankara’nın dünya başkentleri arasında önemli bir konuma gelmesine de katkı sağlamıştır.

Neden Next Level AVM’ye Gitmelisiniz?

Peki “Next Level AVM’ye neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Next Level AVM, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Next Level AVM de ağırlamak üzere..