Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi
Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi
Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi
Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi
Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi

Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Optimum Outlet; sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, aynı zamanda bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur. Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde, uygun alışveriş olanakları sunması yanı sıra çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum, yine Ankara’da bir ilk olan 8.000 m2’lik eğlence kompleksi de bir adım önde olmayı başarmıştır.

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri ile Vakko, Guess, Tommy Hilfiger, Media Markt, Teknosa, Siemens, Bosch, Mudo, Koton, Flo, Greyder, Chima, Defacto, LCW, Ayakkabı Dünyası, Yves Rocher, Penti, Derimod, Network, English Home, Madame Coco, Playland, Rollhouse, Avşar Sineması gibi ulusal ve uluslararası markalara ait mağazaları ile kaliteli alışverişin indirim merkezi olan Optimum Outlet; ziyaretçilerini KFC, MC Donalds, Burger King, Starbucks, Kahve Dünyası, Zeynel Çilli, HD İskender, Tavuk Dünyası, Hosta gibi markaları da içine alan kafe ve restoranlarıyla Türk ve dünya mutfaklarından tatlarla buluşturuyor.

Optimum Outlet, “kaliteli alışverişin indirim merkezi” sloganıyla, kaliteli markaların ürünlerini en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir çekim noktası haline gelmiştir. Yıl boyunca düzenlediği kampanyalar ile sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği çocuk aktiviteleri ve desteklediği sosyal sorumluluk projeleri ile de ziyaretçilerinin beklentilerine her alanda yanıt veren bir özellik sergilemektedir.

Eryaman, Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Çankaya, Yenimahalle ve Ümitköy gibi bölgelere yakınlığı ile geniş müşteri profiline sahip olan Optimum Outlet, Ankara Çevre Yolu, İstanbul Çevre Yolu ve Ayaş Yolu’nu bağlayan bir noktada olması nedeniyle bölgenin tek merkezi olarak ayda ortalama 1 milyon ziyaretçiye hizmet vermektedir.

Konumu

Etiler, Ayaş Ankara Yolu Blv. No:93, 06796 Etimesgut/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Sıhhiye’den 504, 510, 514, 515,520, 525, 542 No’lu otobüsler ile, Kızılay’dan Eryaman istikametinde gelen 541 No’lu otobüsler ile, Batıkent metro durağından hareket eden 547 ve 245 No’lu hatlar ile, Ümitköy Metro İstasyonu’ndan 521,517 No’lu hatlar ile Ankara Optimum Outlet’e ulaşabilirsiniz.

Araba

Kızılay istikametinden Eskişehir Yolu Ümitköy Köprüsü üzerinden Etimesgut istikametine bağlanarak Turgut Özal Köprüsü’nü takip ederek Ayaş yolu istikametine ulaşılmaktadır. İstanbul Yolu üzerinden Ayaş Yolu Sapağı’nı takip ederek Optimum’a ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Sıhhiye’den Sıhhiye Körüsünün altında bulunan duraktan hareket eden Eryaman dolmuşları ile Ulus’tan Eski Meclis binasının yakınındaki duraktan hareket eden dolmuşlar ile Optimum’a ulaşabilirsiniz.

Tarihçe

29 Ekim 2004’te Ankara’nın ilk Outlet Alışveriş Merkezi ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesindeki Alışveriş Merkezlerinin ilki olarak hizmete açılan Optimum Outlet; 18 Kasım 2006’da ek binanın yapılmasıyla, Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olmuştur. 2012 yılının ilk çeyreğinde ise, büyüme projesi ile bünyesine ulusal ve uluslararası birçok markayı daha ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Neden Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’ye neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Optimum Outlet ve Eğlence Merkezinde ağırlamak üzere..

İstatistik

16 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.