Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı

Cemre Parkı

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Parkın Genel Özellikleri

Güneşevler mahallesinde yaklaşık 9400 m² alanda yapımı tamamlanan Cemre Parkı; engelli vatandaşlar için planlanmıştır.Kafeterya, yer satrancı, müzikli su gösterisi bulunan havuzuyla dikkat çeken Engelliler Parkı’nda, oyun alanları ve mini basket sahası da bulunuyor. Kaplama ve döşeme malzemeleri, engelli vatandaşlarımızın kullanabileceği tarzda seçilimiş, özellikle de merdiven kullanımından kaçınılmıştır. Cemre Parkı, konumu itibariyle görünümü bakımından da güzellik katmaktadır..

Konumu

Park Altındağ İlçesi, Güneşevler, Şehit. Pilot Fatih Korçam Caddesinde bulunmaktadır.

Ulaşım

Cemre Parkı adresine aşağıdaki Otobüs veya Metrolar ile ulaşabilirsiniz

Otobüs: 211-2, 220-7, 233,297-2

Metro: M1-M2-M3

Genel Bakış

Park, mevcut olan ve iyileştirilen bitki örtüsü ile kent yoğunluğundan kaçabilme imkanı sağlamaktadır. İçerisinde barındırdığı günlük ve temel fonksiyonlarla Ankaralılara yeni ve nitelikli yeşil alan kazandırılmıştır.

Neden Cemre Parkı’na Gitmelisiniz?

Peki ‘Cemre Parkı’na neden gitmeliyim?‘ diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım…

İster hafta içi, ister hafta sonu olsun spor faaliyetlerini gerçekleştirmek için, doğa ile iç içe vakit geçirmek için, yoğun şehir hayatı ile aranıza bir duvar çekmek için kısa da olsa dinlenebileceğiniz bir parka bulunabilirsiniz.

Yetişkinler, arkadaşları ile piknik yaparken, çocuklar da oyun alanlarında eğlenecekler, belki ailecek yürüyüş yapacak ve en önemlisi sedir ağaçları arasında bisiklet sürmenin keyfini yaşayabileceksiniz.

Şemsiyelerle bezenmiş arkadın hoş bir fon oluşturduğunu keşfederek fotoğraf çekmekten veya çektirmekten çok hoşlanacaksınız.

Güzel günlerde sizleri Cemre Parkında ağırlamak üzere..

Fotoğraflar

İstatistik

8 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Kategoriler

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.