FTZ Alışveriş Merkezi
FTZ Alışveriş Merkezi
FTZ Alışveriş Merkezi
FTZ Alışveriş Merkezi
FTZ Alışveriş Merkezi

FTZ Alışveriş Merkezi

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Bir ailenin ve bir evin akla gelebilecek hemen hemen tüm ihtiyaçlarına yanıt veren FTZ, bir alışveriş merkezinden öte evinizin bir parçasına dönüşüyor. Çünkü şimdi FTZ’de; eğlenceden sinemaya, süper marketten en sevilen giyim markalarına ve elbette teknoloji dünyasına dair her şey yer alıyor.

300 metrekarelik oyun alanı ile çocuklar için vazgeçilmez bir oyun-eğlence dünyası, cafe ve restoranları  ile sizler sıcacık bir muhabbet ortamı, 1500 metrekarelik food court alanı ile ağzının tadını bilenlerin lezzet mekanı, 5 sinema salonu ve etkinlik alanları ile sanat severlerin buluşma noktası, 1200 metrekalik süper marketi ile evinizin ve mutfağınızın olmazsa olmazı… 

Tüm bu artılarının yanında, 300 bini bulan ziyaretçi sayısı ile de yatırımcılar için kaçırılmayacak bir kazanç fırsatı.

2016 yılı içinde faaliyete geçecek metro istasyonu ile daha da ulaşılabilir hale gelecek olan FTZ, konumunun değerine değer katıyor. Keçiören’in her noktasından ister toplu taşıma, ister özel aracınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz FTZ AVM, Keçiören Kaymakamlığı ve Belediyesi gibi, ilçenin pek çok resmi kurum ve kuruluşlarıyla aynı lokasyonda yer alıyor. Keçiören’de yaşamın kalbi, 2001’den bu yana FTZ’de atıyor.

Konumu

Kalaba, Fatih Cd. No:36 06120, 06120 Keçiören/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

FTZ AVM, 2001 yılında kapılarını açarken, içinde bir ev sıcaklığı yaşatmayı hedefleyerek hizmete başladı. 1 milyon nüfuslu Keçiören’de, bölgenin vazgeçilmez bir komşusu ve uğrak noktası haline gelmeyi başaran FTZ AVM, şimdi yenilenen iç mimarisi ve büyüyen marka yelpazesi ile bölgeyi kendine daha da çok bağlıyor.

Neden FTZ Alışveriş Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “FTZ Alışveriş Merkezi’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan FTZ Alışveriş Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri FTZ Alışveriş Merkezinde ağırlamak üzere..

İstatistik

12 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.