Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet
Nata Vega Outlet

Nata Vega Outlet

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Nata Holding deneyiminden süzülüp gelen, adını güneşten elli kat daha parlak bir yıldız olan Vega’dan alan “NATA VEGA OUTLET” Ankara’nın alışveriş kültürüne farklı bir anlayış getiren seçkin bir marka. NATA VEGA OUTLET, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen giyim, ayakkabı, spor, elektronik, ev eşyası, aksesuar, hobi markalarını en avantajlı fiyatlarla konuklarına sunuyor.

Modadan sanata, teknolojiden kozmetiğe, lezzet şölenlerinden eğlenceli aktivitelere ve daha pek çok alanda trendleri belirleyen, hayatın içinden yaşama ilham veren markalar, Ankara’nın yıldızında sizleri bekliyor. Şehrin parıldayan kompleksi Nata Vega Outlet , 67.000 m² kiralanabilir alan üzerine kurulu 165 adet mağaza kapasitesi ile alışveriş ve eğlence kültürüne farklı bir anlayış getiriyor.

Konumu

Natavega avm, D:1.kat no:113, 06630 Mamak/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

1995 yılı itibari ile faaliyet alanları birbirini destekleyen grup şirketleri halini alan Nata Holding, gerçekleştirdiği tüm projelerde toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir şirket olma prensibiyle çalışmaktadır.

Dünyanın en büyük ilk 250 inşaat firması arasında yer alan Nata Holding, etkin ve verimli olabilmenin tek şartının insan kaynağının doğru kullanılması olduğunu düşünen grup bünyesinde, Türkiye’de 523, yurt dışında ise 5500 personel çalışmaktadır. Türkmenistan’ın 5 ayrı eyaletinde 180 karayolu köprüsünü 500 günde tamamlayarak yurt dışında da ismimizi duyurmayı başaran Nata Holding, yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile farklı projelere imza atmaya devam etmektedir.

Neden Nata Vega Outlet’ne Gitmelisiniz?

Peki “Nata Vega Outlet’e neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Nata Vega Outlet, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Nata Vega Outlet de ağırlamak üzere..