Karum
Karum
Karum
Karum
Karum
Karum

Karum

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Karum, 1991 yılında ‘Ankara’da Yeni Bir Merkez’ sloganı ile kapılarını açarken, içinde modernizm ve zarafeti bir araya getirmeyi hedefleyerek hizmetine başlamıştır.

Çok kısa bir süre içerisinde şehrin cazibe merkezi haline gelen yapı;
Türkiye’nin ilk iş ve alışveriş merkezlerinden biri olması ile tanınmıştır. Özellikle mimari yapısı ve peyzajı ile beğeni toplayan Karum zarif mimarisiyle, Kavaklıdere semtinde yer alır.

Karum içinde ve ortak kullanım alanlarında, geçici süreler için tanıtım amaçlı stant ve reklam alanı kiralama olanakları mevcuttur.
Şehrin en merkezi noktalarından birinde bulunan Karum’un sadık ziyaretçi portföyü, işiniz için yeni kazançların kapısını aralayabilir.
Siz de kendi işinizde Karum’un sunduğu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, markanızın ihtiyacı olan metrekare ve konum bilgilerini bize iletin, size uygun stant ve reklam alanı seçeneklerimizi en kısada zamanda sizlerle paylaşalım.

Konumu

Gaziosmanpaşa, İran Cd. No:21, 06680 Çankaya/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neden Karum İş ve Alışveriş Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Karum İş ve Alışveriş Merkezi’ye neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Karum İş ve Alışveriş Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Karum İş ve Alışveriş Merkezinde ağırlamak üzere..