Acity Alışveriş Merkezi
Acity Alışveriş Merkezi
Acity Alışveriş Merkezi
Acity Alışveriş Merkezi
Acity Alışveriş Merkezi

Acity Alışveriş Merkezi

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Türkiye’nin önde gelen alışveriş ve yaşam merkezlerinden Acity Alışveriş Merkezi; toplam 85 bin metrekarelik alanda 189 mağazası, alışveriş, yiyecek-içecek ve eğlence için hizmet veren ulusal ve uluslararası 270 markasıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır.

Ankara’nın en önemli lokasyonlarından İstanbul Yolu üzerinde yer alan Acity Alışveriş Merkezi; seçkin mağazaları, modern mimarisi, ferah kat alanları, geniş açık otoparkı ve düzenlediği sanatsal, kültürel ve çocuk etkinlikleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiz ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan tescilli alışveriş merkezidir.

Acity Alışveriş Merkezi’nde alışverişin yanı sıra , açık havada keyifle vakit geçirebileceğiniz terası , zengin lezzet seçenekleriyle food court, çocuklar için oyun ve eğlence alanları, özel günleriniz için 500 kişilik tiyatro ve çok amaçlı salonu ile Ankara’da ilk ve tek olan Dolby Atmos ses teknolojili sinema salonu yer almaktadır.

Dünya markaları ile oluşturduğu seçkin konsepti, modern ve yenilikçi anlayışı ile Acity Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine renkli bir sosyal yaşam alanı sunmaktadır.

Konumu

FSM Bulvarı No.244 Istanbul Yolu Yenimahalle 06370 Ankara / TÜRKİYE

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neden Acity Alışveriş Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Acity Alışveriş Merkezi’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Acity Alışveriş Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Acity Alışveriş Merkezinde ağırlamak üzere..