Emporia AVM
Emporia AVM
Emporia AVM
Emporia AVM
Emporia AVM

Emporia AVM

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Alışveriş Merkezleri, modern yaşamın vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Her şehirde, artık ticari işletmeler AVM yapılanmaları içerisinde müşteriler ile buluşmakta, gündelik yaşamın hızı içerisinde alıcılar, dükkanları sokaklarda aramak yerine AVM içerisinde bir arada görmek istemektedir. Emporia AVM; ADİL KILIÇKAN, ŞEKERCİLER MARKET, ÇAĞDAŞ MARKET, FTG ve RANTAŞ ortaklığında nitelikli bir AVM projesi olarak, Yapracık Mevkiinde, yatırımcılarını bekliyor. Türkiye’nin en büyük toplukonut projesi olan Eskişehiryolu Yapracık ve Turkuaz bölgesinde yer alan AVM, yaklaşık 100 bin kişinin yaşadığı bölgede, ticari faaliyetlerin efektif biçimde sürdürülmesine elverişli yegane tek alışveriş merkezidir. Yapracık, Eskişehir yolu üzerinde, Çankaya Üniversitesi yerleşkesini de içerisine alan bir bölgedir ve bunun yanında Ankara’da bulunan hemen her üniversiteden öğrenciye ev sahipliği yapar. Dolayısıyla bölgenin artan, değişken bir nüfusu söz konusudur. Buna bağlı olarak Emporia AVM projesinde bir dükkan sahibi olarak, çok karlı çıkmanız da kuvvetle muhtemeldir.

Konumu

Evliya Çelebi Caddesi No:20, Atayurt Mahallesi, TOKİ Yapracık Konutları 3. Bölge, 06815 Etimesgut/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

İnşaası esnasında sadece alışverişi değil; içinde bulunmayı bile özendirecek bir karma yaşam merkezi oluşturmak hedeflenmiştir. Ankara alışveriş merkezleri bakımından sayıca çok, seçenek bakımından az imkan sağladığından, “Merkezlerin Merkezi’ni” Ankara’ya getirmek planlanmıştır.

Neden Emporia AVM’ye Gitmelisiniz?

Peki “Emporia AVM’ye neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Emporia AVM, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Emporia AVM de ağırlamak üzere..

İstatistik

156 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.