ATG AVM
ATG AVM
ATG AVM
ATG AVM
ATG AVM

ATG AVM

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan ATG; başkentin en merkezi bölgesinde, şehir içi ulaşım ağıyla 400.000 Ankara’lının yürüyüş mesafesinde, 10 dakika içinde ulaşabileceği bir konumdadır. Bu da, ATG’yi yalnızca tren yolcularının kullanımına açık transit bir geçiş noktası olmaktan çıkarıp, çekim alanı ile de rakipsiz bir lokasyona dönüştürmüştür. ATG‘de 3 demiryolu hattı ve 6 peron bulunmaktadır. Ülkemizin bütün demiryolu ve hızlı tren hatlarının kavşak noktasıdır.

Toplam alanı 175.000 m² , kiralanabilir alanı 25.000 m² olan ATG, ayrıca 4.000 m² ‘lik kiralanabilir ofis alanına sahiptir.

Business otele sahip ATG’de toplam 134 oda ile her türlü toplantı ve organizasyonlar için farklı büyüklükte, son teknolojik sistemlerle donatılmış salonlar bulunmaktadır.

Seçkin mağaza karmasına sahip ATG, ulaşımın yanı sıra giyimden, kozmetiğe, konaklamadan, eğlenceye günün her saati her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam alanıdır. Açık hava terasları, çocuk oyun alanı, atrium ve eğlence alanlarıyla benzersiz bir keyif sunmaktadır.

Ayrıca VIP ve CIP salonları, bankacılık hizmetleri, araç kiralama noktaları, seyahat şirketleri, revir gibi hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. 2.500 araçlık kapalı otoparkı ve de açık otopark alanlarıyla, ATG her gün alışverişi ve ulaşımı, çeşitle, keyifle sunmaya devam ediyor.

Konumu

Eti Mahallesi, Celal Bayar Bulvarı No:78, 06570 Çankaya/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

2016 yılında hizmete giren Ankara Tren Garı (ATG ) bir gar olmanın çok ötesinde, mağazaları, restoranları, ofisleri,toplantı salonları, oteli ve otoparkı ile Ankara’nın çekim merkezlerinden biridir.

Neden ATG AVM’ye Gitmelisiniz?

Peki “ATG AVM’ye neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan ATG AVM, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri ATG AVM de ağırlamak üzere..