Podium AVM
Podium AVM
Podium AVM
Podium AVM
Podium AVM
Podium AVM
Podium AVM
Podium AVM

Podium AVM

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Podium Ankara, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70.000 m²’lik kiralanabilir alana sahip.

Ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alışveriş ortamı olarak tasarlanan Podium Ankara, son teknolojinin kullanıldığı 11 salonlu sineması, açık havada havuz kenarında bulunan kafe ve restoranları, spor kompleksi ve çocuk eğlence alanları ile keyifli bir dünya sunuyor.

Gün ışığından yararlanılan mimari yapısı, geniş koridorları ve yüksek tavanları ile ferah, geniş ve konforlu bir alışveriş atmosferi sunan Podium Ankara’da 3000’ü kapalı ve 600’ü açık olmak üzere toplam 3600 araç kapasiteli geniş bir otopark bulunuyor.

Ayrıca, Podium Ankara’da, ziyaretçiler için bebek bakım odaları, engelli hizmetleri, revir, mescit, ATM noktaları gibi tüm detaylar incelikle planlandı.

Projenin mimari tasarımı, dünyaca ünlü Amerikalı RTKL firmasına ait, proje müellifi ise ABY DESIGN. Podium Ankara projesinde kiralanabilir alanlar dışında 11 bin metrekare alana sahip 140 odalı bir şehir oteli de yer almaktadır.

Konumu

Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

2015 yılında başkentliler başta olmak üzere, Ankara’ya ziyarete gelen herkese kapılarını açan Podium Ankara, güçlü marka karması, ana yolların kesiştiği merkezi konumu, modern ve sıra dışı mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanları ile öne çıkıyor.

Neden Podium AVM’ne Gitmelisiniz?

Peki “Podium AVM’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Podium AVM, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Podium AVM de ağırlamak üzere..