Çamlık Parkı
Çamlık Parkı

Çamlık Parkı

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Parkın Genel Özellikleri

Altındağ Belediyesi’nin 2005 yılı içerisinde gerçekleştirdiği en büyük 2. park ise Çamlık parkı. 15.000 M² olan üzerine tesis edilen parkın yapımına Haziran 2005 tarihinde başlandı, Aralık 2005 tarihinde bitirildi. Parka, halkımızın yararlanabilmesi için piknik alanları, çocuk oyun alanları (200 m²), Gazebolar, seyirlik rıhtımlar, geçişleri kolaylaştıran köprüler, gezinti yolları (1750 m²) sağlıklı yaşam için 350 m uzunluğunda yürüyüş parkurları ile kondisyon aletleri, kır kahvesi, oturma bankları ve havuz (335 m²) dizayn edildi. Çamlık parkı girişteki arkatları ve meydanı ile insanların ilgisini çekmektedir. İçine girdikten sonra geniş görüş alanları ile havuz, rıhtım, amfi şeklinde düzenlenen gül bahçeleri, 1350 adet ibreli ve yapraklı ağaç dikilmiş ve 10000 M2 çim alan düzenlenmiştir.

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Genel Bakış

Hüseyin gazi yakınlarında çocuk oyun alanı , yürüyüş yolu ve çardaklarıyla gezilecek bir yerdir.

Neden Çamlık Parkı’na Gitmelisiniz?

Peki, ‘Çamlık Parkı’na neden gitmeliyim?‘ diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım…

İster hafta içi, ister hafta sonu olsun spor faaliyetlerini gerçekleştirmek için, doğa ile iç içe vakit geçirmek için, yoğun şehir hayatı ile aranıza bir duvar çekmek için kısa da olsa dinlenebileceğiniz bir parka bulunabilirsiniz.

Yetişkinler, arkadaşları ile piknik yaparken, çocuklar da oyun alanlarında eğlenecekler, belki ailecek yürüyüş yapacaksınız.

Güzel günlerde sizleri Deniz Feneri Parkında ağırlamak üzere.

Fotoğraflar

İstatistik

150 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Kategoriler

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.