YDA Park Avenue Life
YDA Park Avenue Life
YDA Park Avenue Life
YDA Park Avenue Life

YDA Park Avenue Life

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Açık hava konseptli YDA Park Avenue Life, cadde mağazaları; ev ve iş yerleri için tüm ihtiyaçların karşılanacağı showroomları, açık alanları, terası, restoran, kafe ve sosyal alanlarıyla hayatı canladırıyor. Her yaştan insana hitap eden birden fazla markayı aynı çatı altında buluşturmaktadır.

Ebeveynlerin alışveriş yaparken, çocukların oyun – eğlence merkezinde hoşça vakit geçirebileceği YDA Park Avenue Life konumu itibariyle de dikkat çekiyor. Son dönemde konut sektöründeki nitelikli projelerle ve Anadolu Bulvarı gibi önemli ulaşım yatırımlarıyla Ankara’nın en hızlı değer kazanan bölgesi Yenimahalle’de 1.855 konutluk YDA Park Avenue konutlarının hemen yanı başında hayata geçirilen toplamda 37.000 m2 ’lik alanda 56 mağaza bulunan YDA Park Avenue Life; ünlü markaları, kafeleri, gurme restoranları, süpermarketi, oyun – eğlence merkezi, spor salonu ve sosyal alanlarıyla Ankaralıların yeni cazibe merkezi olmayı hedefliyor.

Konumu

Mehmet Akif Ersoy Mh., Anadolu Bulvarı 63/C1-C2, 06190 Yenimahalle/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neden YDA Park Avenue Life’ne Gitmelisiniz?

Peki “YDA Park Avenue Life’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan YDA Park Avenue Life, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri YDA Park Avenue Lifende ağırlamak üzere..

İstatistik

167 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.