Taurus AVM
Taurus AVM
Taurus AVM
Taurus AVM
Taurus AVM
Taurus AVM

Taurus AVM

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Taurus Ankara AVM ‘ye girdiğiniz andan itibaren sürprizlerle dolu bir deneyime hazır olun! Alışveriş merkezinin marka karması, ulaşım kolaylığı, engelli dostu oluşu, dijital dünyası ve daha birçok özelliği ile Taurus AVM, Ankaralı alışveriş severlerle buluşuyor.

Taurus Ankara AVM 50.000 m2 lik kiralanabilir alanı ile ziyaretçilerine farkı hizmet anlayışı sergilemeyi amaç edinmiştir. Çatısı altında bir araya getirdiği kültür ve eğlence merkezi, cafe – restoranları, sineması ve birbirinden çekici markaları ile ziyaretçilerine keyifli vakit geçirmelerini sağlayacaktır.

Taurus Ankara AVM, dijital dünyasında ziyaretçilerine gerçek anlamda değişik bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Sanal / digital bir çok oyunu içinde barındıran 7’den 70’e herkesin dâhil olacağı heyecanlı, şaşırtıcı, sürprizlerle dolu deneyimlerin yaşanacağı bu AVM ‘den herkes keyifle ayrılacak.

Konumu

İşçi Blokları, Mevlana Blv. No:190/B, 06520 Çankaya/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

Adını, Samanyolu’nda yer alan, Güneş’ten 400 kat daha büyük ve 60 bin kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 83.000 m2 kiralanabilir alanı ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Şubat 2008’de hizmete giren alışveriş merkezinde, konfor ve teknolojinin iç içe olduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla tasarlanan 16 metre genişliğindeki alışveriş koridorları üzerinde üç büyük atrium yer alıyor.

Neden Taurus AVM’ne Gitmelisiniz?

Peki “Taurus AVM’ye neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Taurus AVM, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Taurus AVM de ağırlamak üzere..