Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Panora’ya adımınızı attığınızda, açık denizleri, macerayı, geziyi ve bilimi simgeleyen Piri Reis haritasını göreceksiniz. 350.000 mozaiğin bir araya gelmesiyle, tamamı doğal renk-teki mermerlerden oluşan, Topkapı Sarayı’ndaki orijinalinden 240 kat büyültülerek yapıl-mış Türkiye’nin en büyük tek parça uygulama mozaiği olan bu harita ile geçmişe yolculuk edeceksiniz.

Panora’nın en önemli mimari detayı olan gök kubbesi sayesinde yağmuru, güneşi, karı hep yanınızda hissedecek, gün ışığında alışverişin zevkine varacak, birinci katta konum-lanan her biri 75 ton su kapasiteli iki dev akvaryum ile mavi bir dünyanın keyfini yaşaya-caksınız.

Ankaralılarla ilk kez Panora’da buluşan markaların da dahil olduğu yaklaşık 200 marka ve konsept sokaklar size tüm ihtiyaçlarınız için alternatifler sunacak. Cinemaximum, Panora Sanat Merkezi ve Actor Studio ile kültür ve sanat, Mars Athletic Club ve Joyland ile spor ve eğlence tercihleri de sizleri bekliyor.

Kültürel gelişmeyi sağlayan gizli güçlerden biri olan tiyatro ile sadece Ankaralı tiyatro severler için değil, aynı zamanda gerçek sanatçılar ve özel tiyatrolar için de Türkiye için önemli adreslerden biri haline gelen Panora Sanat Merkezi 2018 yılında Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde tiyatro ve sanatseverler için perdelerini açtı.

Türkiye’deki alışveriş merkezleri arasındaki 40.000 m2 ‘lik en büyük peyzaj alanını barın-dıran PanoraPark’ta, dilerseniz çimlerde dinlenecek, dilerseniz spor yapacak, dilerseniz sosyal aktivitelerimize katılacak, bir yandan da yeşilin huzurunu hissedeceksiniz…

PanoraPark’a bakan, Panora Teras’ta birbirinden şık restoranlarla karşılaşacaksınız. Alışveriş Merkezi’nin açılış ve kapanış saatlerinden bağımsız olarak hizmet veren, Türk, Çin, İtalyan, Akdeniz mutfağı gibi dünya lezzetlerinden örnekleri bulacak, belki sadece bir kahve içmek için, belki özel bir gün kutlamak için buraya uğrayacaksınız.

Konumu

Oran, Kudüs Cd. No:3, 06450 Çankaya/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

Panora Sanat Merkezi 2018 yılında Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde tiyatro ve sanatseverler için perdelerini açtı.

Neden Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezinde ağırlamak üzere..