Galleria Alışveriş Merkezi
Galleria Alışveriş Merkezi
Galleria Alışveriş Merkezi
Galleria Alışveriş Merkezi

Galleria Alışveriş Merkezi

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Ankara’nın en köklü alışveriş merkezlerinden biri olan Galleria AVM, yenilenen yüzü ile ziyaretçilerinin hayatını renklendirmeye devam ediyor. Yerel ve dünya mutfaklarının seçkin örneklerinin bulunduğu yiyecek içecek alanlarında lezzet dolu bir yolculuğa çıkabilir, bünyesinde bulundurduğu kafelerde keyifli bir mola verebilirsiniz.

Açıldığı günden bugüne herkesin hayatına dokunmuş olan Galleria AVM, sevdiklerinizle yeni anılar biriktirebilmeniz için siz misafirlerini alışverişin kalbine bekliyor!

Konumu

Mutlukent, Galleria No:97, 06800 Çankaya/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

Galleria Alışveriş Merkezi, 1988 yılında açılan Türkiye’nin ilk alışveriş merkezidir ve perakende sektörü ile devamında Türkiye genelinde açılan 412 alışveriş merkezinin açılmasına da öncülük etmiştir.

Neden Galleria Alışveriş Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Galleria Alışveriş Merkezi’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Galleria Alışveriş Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Galleria Alışveriş Merkezinde ağırlamak üzere..

İstatistik

5 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.