Anatolium Ankara
Anatolium Ankara

Anatolium Ankara

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, 34 bin metrekarelik Ikea, CarrefourSA, Tekzen, E-Bebek, Decathlon, Köfteci Yusuf, Koton, Defacto gibi mağazalarının yanı sıra elektronik, ev tekstili, hazır giyim, restoran, kafe, çocuk ve eğlence alanlarında yerli ve yabancı 97 mağazasıyla ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin gözde buluşma mekanlarından biri. 

Alışveriş merkezi, rahat dolaşımı, müşterisini yormayan sirkülasyon alanlarının yanı sıra tüm alternatifleri aynı anda sunan bir ‘Alışveriş Vadisi’ olarak tanımlanıyor. Çevre yoluna doğrudan bağlantısı sayesinde, Ankara’nın en uzak noktasından 25 dakikada, Çankaya’dan Turan Güneş ve Doğukent Bulvarları ile Nato Yolu kavşağından 8 dakikada ulaşılabilir. 

Anatolium Alışveriş Merkezi sadece bir alışveriş merkezi olmaktan çıkıp ziyaretçileri için bir eğlence merkezine dönüşmüş durumda. Her ay çocuklar için tiyatro gösterileri, yaratıcılıklarını geliştirecek etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri ve sergiler düzenleniyor. Ziyaretçilerini eğlendirmenin yanında Anatolium sürekli olarak düzenlediği kampanyalarla birçok hediyeye anında kazanma fırsatı buluyor.

Konumu

Akşemsettin, 215/B, Doğukent Cd., 06480 Mamak/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

İnşaası esnasında sadece alışverişi değil; içinde bulunmayı bile özendirecek bir karma yaşam merkezi oluşturmak hedeflenmiştir. Ankara alışveriş merkezleri bakımından sayıca çok, seçenek bakımından az imkan sağladığından, KENTPARK’ta “Merkezlerin Merkezi’ni” Ankara’ya getirmek planlanmıştır.

Neden Anatolium Alışveriş Merkezi’ne Gitmelisiniz?

Peki “Anatolium Alışveriş Merkezi’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Anatolium Alışveriş Merkezi, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Anatolium Alışveriş Merkezinde ağırlamak üzere..