Ankara Cinemaximum (Atlantis)
Ankara Cinemaximum (Atlantis)
Ankara Cinemaximum (Atlantis)

Ankara Cinemaximum (Atlantis)

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Sinema Hakkında

BİLKENT CENTER

GASTRONOMİ, SANAT, ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ BİLKENT CENTER!

Bilkent Center, Ankara’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olarak, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile alışveriş merkezi tanımını genişleterek yaşam merkezi kavramını sektöre kazandırmıştır. Ankara’nın en önemli lokasyonlarından Bilkent semtinde 1998 yılında hizmete giren Bilkent Center, her yaş grubuna hitap etmektedir. Bilkent Center’da 80’den fazla seçkin, kaliteli marka ve binlerce mağaza personeli ile güler yüzlü ve nitelikli bir hizmet verilmektedir. Migros, Koçtaş, Mavi, Avva, Sport Point Extreme (SPX), Roman, Chakra, İpekyol, Tepe Home, Marks&Spencer gibi markaların yanında, resim sanatının önde gelen sanatçıları ağırlayan, gerçekleştirilen müzayedelerle sanatseverleri bir araya getiren Bilkent Sanat Sokağı ve Ankara’nın yaşayan tarihi Ankara Sanat Tiyatrosu’nun sahne aldığı Bilkent Sahne AST ile Bilkent Center, her türlü farklı beklentiyi tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır.

Gastronomi Merkezi Bilkent Station!
Bilkent Center 2015 yılı Şubat ayında açılan Bilkent Station bölümü ile Ankara’ya farklı bir mekan kazandırmış, eski Ankara Tren Garını örnek alarak oluşturulan, kapalı sokak konseptli gastronomi merkezini Ankaralılarla buluşturarak bir çok farklı projeye ilham kaynağı olmuştur. Bilkent Station herkesi büyüleyen mimarisi, birbirinden ünlü kafe, restoranları, çocuk kulübü ve geceye renk katan eğlence mekanları ile kısa sürede Ankaralılar’ın beğenisini kazanmayı başarmıştır. Tren garı konseptine sahip Bilkent Station, içerisinde yer alan gerçek boyutlardaki vagon, süs havuzları ve duvar peyzajıyla ziyaretçilerini sürprizlerle karşılamaktadır. Bilkent Station’da, gündüz çocuklarıyla zaman geçiren ailelerden, ders aralarında günün stresini atan öğrencilere, gecenin ritmine renk katmak isteyenlere kadar, bütün yaş grupları için tüm detaylar düşünülmüştür.

AVM’lerin sadece alışveriş için değil aynı zamanda sosyal hayatın da bir parçası olduğunun bilinciyle düzenlediği etkinliklerle fark yaratan Bilkent Center; Kahve Festivali, Ankara Comics & Art Festival, Uluslararası Sanat Festivali gibi Ankara’da ilk olan ve çok ses getiren projelere ev sahipliği yapmaktadır. Bilkent Center, Ankara Kahve Festivali ile Uluslararası Hermes Creative Ödülleri’nden 4 ayrı kategoride aldığı platin, Sanat Festivali ile Marcom Ödülleri’nden Özel Etkinlik Kategorisi’nde Platin, European Property Ödülleri’nden Yenileme ve Perakende Mimarisi ile 2 ayrı ödül ve son olarak RLI Ödülleri 2020 ’den En İyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu kategorisinde ödüller alarak başarısını taçlandırmıştır.

Konumu

Bilkent center No:3 Üniversiteler Mah. 1597 sk. Çankaya/ANKARA

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstatistik

2 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Teknoloji (IMAX VS.)

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.