Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı
Cemre Parkı

Cemre Parkı

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Parkın Genel Özellikleri

Cemre Parkında sekiz (8) adet yaya girişi bulunmaktadır. Bunlar; beş (5) adet köprülü yaya geçidi (yedi bölgesi köprülü girişinde engelli giriş çıkışı bulunmaktadır), 1 adet merdivenli yaya girişi (357.cadde), 1 adet engelli giriş çıkış (Kerkük caddesi), 1 adet 358. caddeye çıkan araç giriş çıkış kapısıdır.

Konumu

Yenimahalle İlçesi, Demetevler Bağdat Caddesi ile Kerkük Caddesi arasında yer alan Cemre Parkı Nazım Hikmet Kültür Merkezine yaklaşık 500 m uzaklığındadır.

Ulaşım

Otobüs, Metro veya Hafif Raylı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulus ve Kızılay gibi merkezi yerlerden Cemre Parkı’ na rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

211 ve 297-3 numaralı otobüsler ve metro ile parkımıza rahatlıkla gelebilirsiniz.

Tarihçe

2015 yılı Mayıs ayında Yenimahalle Belediyesinden devralınmıştır.

Genel Bakış

Parkımızda 3 adet işletme bulunmaktadır. Bunlar; Kır Bahçesi, Çınaraltı ve Cemre Kafe şeklindedir. Çocuk Oyun Alanı yer almaktadır. Oyuncakistan bölümünde peyzaj birimleri yer almaktadır. Halka açık tuvaletimiz mevcuttur. Aynı zamanda parkımızın içerisinde basketbol sahası ile spor alanı ve yürüyüş yolu bulunmaktadır.

İçerisinde büyük-küçük havuzlar bulunmaktadır.

Cemre Parkı’nda 17 adet park içini ve giriş çıkışları gösteren kameralar bulunmaktadır. Aynı zamanda güvenlik personelleri ile güvenli bir park ortamı yaratılmıştır.

Neden Cemre Parkı’na Gitmelisiniz?

Peki ‘Cemre Parkı’na neden gitmeliyim?‘ diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım…

Ağaçların arasında yürürken kendinizi şehrin gürültüsü ve kalabalığından sıyrılmış hissedeceksiniz. Havuzların sakinleştirici etkisi ile dinlenecek aynı zamanda keyifli vakit geçireceksiniz.

Yemyeşil çayırlarda otururken ruhunuzu dinlendirecek ve iş stresinde uzaklaşacaksınız. Dilerseniz spor ve yürüyüş yapabilecek ya da sadece içerisinde yer alan kafelerde zaman geçirebileceksiniz.

Sizde tüm bunları ve daha fazlasını yaşamak için Cemre Parkı’na gelebilirsiniz.

En yakın zamanda sizleri Cemre Parkı’nda ağırlamak üzere…

Fotoğraflar

İstatistik

175 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.