Paribu Cineverse (ANKAmall) Sinema Salonu
Paribu Cineverse (ANKAmall) Sinema Salonu

Paribu Cineverse (ANKAmall) Sinema Salonu

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Sinema Hakkında

CGV Mars Cinema Group; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek, Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur.

Sunmuş olduğu hizmet ve teknolojik yenilikler ile 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülüne layık görülen CGV Mars Cinema Group, 31 şehirde 90 sinema işletmesi ve 778 salon sayısı ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri her zaman yakından takip eden ve bu yenilikleri izleyicisi ile ilk önce buluşturan CGV, 2016 yılında Mars ile bir araya gelerek misafirlerinin sinema deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı amaçlıyor. Bu tutku ile CGV, Türkiye’de dijital dönüşümünü tamamlayan, yani tüm görüntü ve ses sistemlerini dijitalleştiren ilk sinema zinciri olmuştur.

4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini de Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koyuyor. Paribu Cineverse salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Mars Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedefliyor.

CGV Mars Cinema Group, sinema işletmeciliği faaliyetlerine ek olarak bünyesinde bulunan Mars Media ile sinema reklam sektöründe, Mars Dağıtım ile de film dağıtım sektöründe faaliyet gösteriyor.

Konumu

Gazi Mah. Mevlana Blv. No:2 Ankamall AVM, 06560 Yenimahalle/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstatistik

666 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Teknoloji (IMAX VS.)

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.