Kelebek Su Parkı
Kelebek Su Parkı
Kelebek Su Parkı

Kelebek Su Parkı

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Parkın Genel Özellikleri

Park Alanı içerisinde 1 adet mini futbol sahası, 1 adet basketbol sahası, 2 adet çocuk oyun alanı, 1 adet fitness alanı ve 1 adet kafe yer almaktadır.

Konumu

Kent merkezinin 20 kilometre kadar Batısında Etimesgut ilçesinde yer almaktadır. Ahi Mesut Mahallesi’nin sınırları içerisinde kalan bu park Mehmet Akif Ersoy Caddesi ile 1776 Cadde kesişiminde yer almaktadır.

Ulaşım

Koru Metro İstasyonu‘ndan 566 ve 567 numaralı otobüslerden birine binerek Mehmet Akif Ersoy Caddesi durağında indiğinizde Kelebek Su Parkına ulaşabilirsiniz.

Ulus‘tan Devlet Tiyatroları durağında 536 numaralı otobüse binerek Mehmet Akif Ersoy Caddesi durağında indiğinizde Kelebek Su Parkına ulaşabilirsiniz.

Eğer kendi aracınızı kullanarak parka gitmeye karar verirseniz, Kızılay Atatürk Bulvarı, Fatih sultan Mehmet Bulvarı, Etiler Caddesi, İstasyon Caddesi, 1682 Cadde, , Ahi Mesut Bulvarı, Mehmet Akif Ersoy güzergâhını takip ederek Kelebek Su Parkına ulaşabilirsiniz.

Tarihçe

Etimesgut ilçesi Ahi Mesut Mahallesinde bulunan ve 2014 yılında açılışı yapılan park toplam 41.755 m2 alana sahiptir.

Genel Bakış

Bütün bu güzellikleri huzur içinde yaşayabilmeniz için Kelebek Su Parkının özel güvenlik sistemi 24 saat görev başındadır. Özellikle ailelerin şikayetçi olduğu park ve benzeri alanlardaki bazı olumsuz tutum ve davranışlar yönetim anlayışımızın önemli bir farkı olarak aldığımız etkili tedbirlerle ortadan kaldırılmıştır.

Neden Kelebek Su Parkı’na Gitmelisiniz?

Peki ‘Kelebek Su parkına neden gitmeliyim?‘ diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım…

Gerek peyzaj tasarımları gerekse sosyal kullanım alanlarıyla bölgede adeta bir cazibe noktası haline gelmiştir.

Birçok spor faaliyetlerini barındıran sahalarda, arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her beğeniye ve damak zevkine uygun sunum yapan mekânda dinlenebilirsiniz.

Güzel günlerde sizleri Kelebek Su Parkında ağırlamak üzere..

Fotoğraflar

İstatistik

89 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.