Karavan Park
Karavan Park
Karavan Park
default
Karavan Park
Karavan Park
Karavan Park
Karavan Park
Karavan Park

Karavan Park

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Parkın Genel Özellikleri

Kurtboğazı Barajı’nda yaklaşık 6 bin 500 metrekarelik alana kurulan karavan parkı kamp severlerin tüm temel ihtiyaçlarını karşılıyor. Her bir karavana ait yeşil alan, piknik masası, barbekü,  temiz su, elektrik, sosyal donatılar, güvenlik ve otopark imkânının yer aldığı Kurtboğazı Barajı Karavan Parkı; şehir kalabalığından uzaklaşarak doğa içerisinde konaklamak isteyen ziyaretçilerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Başkent’in gözde turizm mekânlarından biri olmaya başlayan 16 karavan kapasiteli parkın günlük konaklama ücreti ise 125 TL. Kurtboğazı Barajı Karavan Parkı’na karavanlarıyla gelen vatandaşlar, Ankara Büyükşehir Belediyesinin güvenliği, konforu ve temizliğini sağladığı park alanına tam not veriyor.

Ulaşım

Sayfamızda ki harita kısmında ki yol tarifi al butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Genel Bakış

Ziyaretçiler için tüm olanakların sağlandığı projede, 16 karavan park, her karavana ait yeşil alan, temiz su, elektrik, sosyal donatılar, güvenlik ve otopark alanı yer alıyor. Projenin hem turizme önemli katkılar sunması hem de yerel ekonomiyi canlandırması hedefleniyor.

Neden Karavan Park’a Gitmelisiniz?

Peki ‘Karavan Park’a neden gitmeliyim?‘ diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım…

Hafta sonu neredeyse tüm gününüzü geçireceğiniz bir park düşünün; çimlerin üzerinde tüm stresinizi atacağınız, karavanınızın da yanınızda olduğu, sevdiklerinizle güzel anılar biriktireceğiniz, patili dostlarınızla özgürce vakit geçirebileceğiniz Karavan Park..

Her mevsim karavanınızla huzurla konaklayabileceğiniz Karavan Park bütün imkanları ile hizmetinizde. Güzel günlerde sizleri Karavan Park’ta ağırlamak üzere..

Fotoğraflar

Videolar