Gökçek Parkı
Gökçek Parkı
Gökçek Parkı
Gökçek Parkı
Gökçek Parkı
Gökçek Parkı
Gökçek Parkı
Gökçek Parkı
Gökçek Parkı

Gökçek Parkı

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Parkın Genel Özellikleri

Parkımızda tarihi Ankara Evleri içinde çay bahçesi ve restoranlar bulunmakta olup; Düğün salonu olarak kullanılan bir kafe bulunmaktadır.

Konumu

Kent merkezinin 10 kilometre kadar kuzeyinde Keçiören ilçesinde yer almaktadır. Bağlarbaşı Mahallesi’nin sınırları içerisinde kalan bu park Kızlarpınarı Caddesi istikameti üzerindedir.

Ulaşım

Kızılay Meydanı’ndan 411 ve 482 numaralı otobüslerden birine binerek Gökçek Parkı durağında indiğinizde Gökçek Parkına ulaşabilirsiniz.

Ulus‘tan Ulus Heykel durağından 411 ve 482 numaralı otobüslerden birine binerek Gökçek Parkı durağında indiğinizde Gökçek Parkına ulaşabilirsiniz.

Atatürk Kültür Merkezi‘nden Keçiören Metrosuna binip Kuyubaşı istasyonunda indiğinizde Gökçek Parkına ulaşabilirsiniz.

Eğer kendi aracınızı kullanarak parka gitmeye karar verirseniz, Kızılay Atatürk Bulvarı, Ulus Çankırı Caddesi, Fatih Caddesi, Kızlarpınarı Caddesi güzergâhını takip ederek Gökçek Parkına ulaşabilirsiniz.

Tarihçe

Parkımız Keçiören ilçesinde Kuyubaşı mevkiinde 2000 yılında 40.866 m2 alan üzerine yapılarak hizmete açılmıştır.

Genel Bakış

Parkın genel fonksiyonu doğayı birebir hissetmenizi sağlayacak türdendir.

Doğa ile iç içe olabileceğiniz parkımızda çocuklarınız oyun alanında vakit geçirirken sizlerde muhteşem yapay şelaleli havuz manzarasında huzur bulabilirsiniz.

Bunların dışında futbol sahasında spor imkânı bulunmaktadır.

Dumansız piknik yapabileceğiniz kamelyalar bulunmaktadır.

Günlük faaliyetler dışında, parkta özel günleri paylaşmak için Tarihi Ankara Evleri şeklinde Kafe ve restoranlar ile 1000 kişilik Düğün salonu bulunmaktadır.

Parkın temizlik ihtiyacı büyük bir titizlikle karşılanırken bu temizlik hassasiyetine dahil olan 1 adet WC bulunmaktadır.

Planlanmış olarak giriş-çıkış ve önemli bölgelerde toplamda 2 güvelik noktası bulunmaktadır.

Neden Gökçek Parkı’na Gitmelisiniz?

Peki, ‘Gökçek Parkı’na neden gitmeliyim?‘ diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım…

İçerisinde yapay şelale ve fıskiyeler bulunan muhteşem havuzumuz, ailelerin huzurlu bir gün geçirmelerine imkan sağlarken, yürüyüş alanları, çocuklar için oyun parkları ve yeşil alanlar, Başkent’in yoğun kalabalığından uzaklaşmak ve doğayla baş başa kalarak dinlenmek isteyenler için kusursuz hizmet sunmaktadır.

Akşam saatlerinde park içi aydınlatmalar ile farklı bir görünüme kavuşan parkımız eski Ankara evi tarzındaki yapılar ile çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan Gökçek Parkı Ankara’nın nefes alınabilecek ve huzur içinde vakit geçirilebilecek benzersiz parklarındandır.

Bütün bu güzellikleri huzur içinde yaşayabilmeniz için Altınpark’ın özel güvenlik sistemi 24 saat görev başındadır. Özellikle ailelerin şikayetçi olduğu park ve benzeri alanlardaki bazı olumsuz tutum ve davranışlar yönetim anlayışımızın önemli bir farkı olarak aldığımız etkili tedbirlerle ortadan kaldırılmıştır.

En yakın zamanda sizlerle Gökçek Parkı’nda buluşmak üzere..

Fotoğraflar

İstatistik

17 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.