Ayaş Yolu Şeker Parkı
Ayaş Yolu Şeker Parkı
Ayaş Yolu Şeker Parkı
Ayaş Yolu Şeker Parkı
Ayaş Yolu Şeker Parkı
Ayaş Yolu Şeker Parkı
Ayaş Yolu Şeker Parkı
Ayaş Yolu Şeker Parkı

Ayaş Yolu Şeker Parkı

Ortalama İncelemeler

Açıklama

Parkın Genel Özellikleri

Park, Etimesgut, Şeker Mahallesinde bulunan bir parktır. Parkta çim alanlar, çocuk oyun alanı, oturma alanları, dumansız piknik alanları bulunmaktadır. Şeker Parkı 9.985 m2 toplam alana sahiptir. Şeker Parkı Ayaş yolu üzerinde Şeker Mahallesi girişinde yer alan bölge sakinleri tarafından yoğun kullanılan parklardan bir tanesidir.

Konumu

Ayaş Yolu Şeker Parkı, Ankara, Etimesgut, Şeker Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bir parktır. Ankara Ayaş Yolu üzerinde Ankara Şeker Fabrikaları karşısında yer alan park kolay ulaşılabilir bir konumdadır.

Ulaşım

Merkezi konumda ve ana arter üzerinde olması, ulaşım alternatifinin fazlalığı parka ulaşımı kolay hale getirmektedir.

Park Etimesgut İlçe merkezinde; Ankara Ayaş yolu üzerinde Şeker Mahallesi girişinde yer alması konum olarak avantaj sağlamaktadır. Parkın konumu, kent ulaşım sisteminin üzerinde olması sebebi ile birçok dolmuş, otobüs hattının güzergâhı üzerindedir.

Genel Bakış

Etimesgut İlçesinde bulunan park çim alanları, çocuk parkı, dumansız piknik alanları ile hareketli kent yaşamından bir nebze uzaklaşarak nefes alınabilecek huzurlu bir mekân sunmaktadır. Park bitki dokusu ve yeşili ile insanı çevresinden izole ederek doğayı ve sakinliği birebir hissetmenizi sağlayacak türdendir.

Çim alanı, bitki dokusu, yeşil alanı ve ağaçları; serin, dinlendirici etkisi ile parkı cazibe merkezi haline getirmektedir.

Çocuk oyun alanı, dumansız piknik alanı, oturma alanlarıyla aileniz ile güzelce vakit geçirebileceğiniz parklardan birisidir.

Konumu, kullanımları ile günlük faaliyetler dışında, Ayaş Yolu Şeker Parkı ayrıca gün içerisinde buluşma ve uğrak noktasıdır.

Neden Ayaş Yolu Şeker Parkı’na Gitmelisiniz?

Peki, ‘Ayaş Yolu Şeker Parkına neden gitmeliyim?‘ diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım…

Ayaş Yolu Şeker Parkı konumu itibariyle bölgenin girişinde ve ana arter üzerinde olması parkı buluşma ve uğrak noktası haline getirmektedir.

Etimesgut, Şeker Mahallesinde sakin, huzurlu bir ortam ve nefes alınacak alanlardan bir tanesidir.

Bölgenin yoğun, kalabalık ve hareketli yaşamından bir nebze olsun uzaklaşarak sakinlik ve yeşili bir arada bulabileceğiniz noktalardan bir tanesidir.

Etimesgut Ayaş Yolu üzerinde dinlenilebilecek ve biraz da olsun oksijen alınabilecek bir parktır.

Sıkıcı, yoğun kent yaşamından, sizleri sakin ve huzurlu Ayaş Yolu Şeker Parkına bekleriz…Güzel günlerde sizleri Ayaş Yolu Şeker Parkında ağırlamak üzere…

Fotoğraflar

İstatistik

59 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Kategoriler

Harita

Sahiplik Talebi Listesi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.