Metromall AVM
Metromall AVM
Metromall AVM
Metromall AVM
Metromall AVM
Metromall AVM
Metromall AVM

Metromall AVM

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Sektörünün öncü markalarını çatısında birleştiren Metromall, Zara, Bershka, Stradivarius, H&M, Decathlon gibi mağazaların yanı sıra; bölgenin en büyük teknoloji marketi Media Markt, Ankara’nın en büyük eğlence alanlarından biri olan Crocus Park ve Gym Fit spor kompleksini de bünyesinde birleştirmiştir.

Ankara’nın ilk, Türkiye’nin en büyük üstü açılabilen alışveriş merkezi Metromall AVM ulaşım kolaylığı ve açık havada alışveriş keyfini ziyaretçilerine sunarak unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Söğüt İnşaat güvencesinde ziyaretçilerine en iyi şekilde hizmet veren Metromall, Ankara’nın ilk; Türkiye’nin ise en büyük üstü açılabilir alışveriş merkezidir. Kiralaması ve yönetimi Ka Danışmanlık tarafından yapılan Metromall Alışveriş Merkezi, alışverişe farklı bir deneyim katmaktadır. Metromall Alışveriş Merkezi ARAÇ İLE METRO İSTASYONUNA 20 SANİYE, ÇEVRE YOLUNA 2 DAKİKA, HAVALİMANINA 20 DAKİKA mesafede olan lokasyonuyla şehrin tüm dinamikleriyle temasını sürdürürken hayat enerjinizi en az sizin kadar düşünüyor.

Konumu

Tunahan, Dumlupınar 30 Ağustos Cd. No:2, 06824 Etimesgut/Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

28 Eylül 2017 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açan Metromall Alışveriş Merkezi Ankara’ya yeni bir heyecan getirdi. Metromall, dünyanın seçkin markalarından oluşan 200’den fazla mağazası, 3000 araçlık ücretsiz otoparkı, restoranları, sinema salonları ve eğlence merkezleri ile yılın 365 günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Neden Metromall AVM’ne Gitmelisiniz?

Peki “Metromall AVM’ne neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Metromall AVM, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Metromall AVM de ağırlamak üzere..