Atakule
Atakule
Atakule
Atakule
Atakule

Atakule

Ortalama İncelemeler

Fotoğraflar

Hakkında

Genel Özellikleri

Türkiye’nin lider ve güvenilir markalarından olan Atakule GYO; öncü, girişimci ve dinamik kimliği, köklü ticari tarihçesi ve sağlam finansal yapısı ile yeniden inşa projesini, Atakule’nin bir AVM değil kültür mirası olduğu gerçeğine dayanarak şekillendirdi.

Böylece Atakule gelenekle geleceği buluşturan ruhuna; modern mimari, tasarım ve teknolojinin kazanımlarını ekleyerek, dünyanın en önemli başkentlerinden biri olan Ankara’nın tüm uluslararası dinamizmini kentine kazandıracak şekilde geri döndü.

Ankara’nın ve şehri ziyaret edenlerin sosyal yaşamdan sanata, alışverişten yeme – içmeye kadar tüm ihtiyaçları özenle düşünülerek 50 bin metrekarelik bir alanda yapılandırılan Atakule’nin Sign of the City 2017 En İyi Yerel Merkezli AVM ödülü ile onurlandırılan yeni mimarisi; yeşile ve doğaya bir saygı duruşudur.

İç tasarımda sonsuzluğu simgeleyen bronz detaylar ve kuleyi merkez alarak gün ışığını davet eden dışa açık mimari; Atakule’de misafirlerimize; kendini açık havada hissettirir.

Atakule; misafirlerine lezzet sanatının inceliklerini, muhteşem Botanik Park manzarası eşliğinde sunar. Misafirlerimiz, şeffaf mimari, seyir terasları ve Botanik Park’ı tamamlayan çatı terasıyla Atakule’de, doğayla baş başa bir günün tadını çıkartır.

İlerici dış cephe tasarımı ve göz alıcı renkleriyle Atakule; Ankaralılar için şehir siluetinin en davetkâr parçasıdır.

Lezzet sanatının en değerli örneklerini bulacağınız Gastronom;

film keyfinizi, teknolojisiyle görsel bir şova dönüştüren sinema;

ev sahipliği yaptığı seçkin markalar;

Türk ve dünya mutfağını 360 derece Ankara manzarasında sunan kule restoran; ve

sosyal hayata öncülük eden vizyonuyla Atakule; dün olduğu gibi bugünde

İçinde Ankara geçen her cümlenin öznesi ve hayatın değişmeyen ritmidir.

Konumu

Çankaya Cd. No:1 06690 Çankaya / Ankara

Ulaşım

Sayfamızda bulunan harita bölümündeki ”yol tarifi al” butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihçe

Ankara’nın ve Türkiye’nin kollektif hafızasında yer tutan ve en önemli simgelerinden biri olan Atakule; 13 Ekim 1989’da açıldığında, Ankara artık bambaşkaydı…

7’den 70’e herkes için Ankara’da sosyal hayatın kalbi oldu. Nesiller yetiştirdi.

Neden Atakule’ye Gitmelisiniz?

Peki “Atakule’ye neden gitmeliyim?” diye soracak olursanız size şu şekilde anlatalım… Konumunun merkezi olması tercih etmeniz açısından çok önemli. Birçok kişinin gün içinde uğradığı veya geçmiş olduğu bir bölgede yer alan Atakule, gün içinde soluklanabileceğiniz, şehrin ortasında hem güvenli hem de birçok mağazası ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza hitap eden bir avm.
Dilerseniz hafta içi dilerseniz hafta sonu her mevsimde ziyaret edip ailenizle hem alışveriş yapabileceğiniz hemde eğlenci zaman geçirebileceğiniz ziyaretçiler için son derece cezbedici.
Güzel günlerde sizleri Atakule de ağırlamak üzere..

İstatistik

11 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaşma

Harita

Sahiplik Talebi

Bu sizin işiniz mi?

Sahiplik talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.